Miss UMK 2011

Jak co roku marcu odbywają się wybory Miss Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Tegoroczna Gala Finałowa odbyła się 24 marca, startowało 19 dziewcząt, z których …wiadomo….tylko jedna dostąpiła tytułu Naj Naj. Z wyborem Jury nie ma co dyskutować, gdyż pewnie każdy wg swojego gustu różnie by typował. Ogólnie impreza fajnie przygotowana, aula pełna widzów. Reggae, capoeira i pokaz występ akrobatów umilały czas przerw między wyjściami kandydatek. Całość dość fajnie prowadził Maciej Rock. Tą Naj Naj studentek UMK została Kaja Strzałkowska, I wice Miss UMK – Magda Pociecha, II wice Miss – Joanna Kościańczuk. Było jeszcze kilka innych tytułów, zainteresowanych odsyłam na ofi wyborów www.miss.umk.pl.
Fotograficznie bez zmian, światła dosyć, miejsca mało i za nisko. Po ogłoszeniu wyników chaos na scenie. Trudno było zrobić jakieś sensowne zdjęcie. Poniżej materiał zdjęciowy.

  • RadekKwiecień 10, 2011 - 23:45

    a nic o naleśnikach? 🙁

  • GrzegorzLuty 26, 2012 - 16:19

    Technologia wybiega do przodu. Co raz czulsze matryce, co raz lepsze szkła pozwalają robić co raz lepsze zdjęcia. Powszedniość studiowania sprawia, że uroda mieści się w średniej ale nie nadąża za technologią. Mało tego, sponsorzy mają lepsze oko od fotografów – dziwny ten świat ;))
    Zdjęcia Marku, bez zarzutu a nawet smaczne 🙂 Pozdrawiam!