Mityng Lekkoatletyczny PedrosCup 2012

Kolejny rok i kolejny PedrosCup w hali Łuczniczka w Bydgoszczy. W tym roku nowością było zastąpienie skoku wzwyż mężczyzn skokiem o tyczce także mężczyzn. Tyczka kobiet i pchnięcie kulą bez zmian. Widowisko ciekawe, jak co roku. Wyniki oraz szersze informacje publikowane są na oficjalnej stronie www.pedroscup.pl.
Fotograficznie jak to na tego typu imprezach…jasna hala dużo światła. Szklarnia od 14mm do 300mm. W tym roku wspierała mnie jedynka Mark3 a na koniec przy dekoracji PW na jedynce z fiszajką. Było trochę problemów z akredytacja. Organizator bierze się za fotografów którzy nie pracują dla agencji, gazet i innych mediów. W przyszłości mają wstrzymać wydawanie takim osobom fotografującym. Nie wiem co o tym sądzić, gdyż sam się zaliczam do tej grupy 🙂 i fotografuję dla przyjemności, hobby i z racji, że lubię tego typu imprezy. Owszem zgłaszam zawsze gotowość udostępnienia materiału foto dla organizatora w celach promocyjnych, ale nie korzystają z mojej oferty …a szkoda ;). Cóż…w sumie impreza ma swoją oficjalną obsługę foto, więc po co inne foty. Tym nie mniej, kiedyś tam moje zdjęcia były publikowane na pedroscup.pl, są chyba nawet jeszcze :). Jak nie dadzą akredytacji, to trudno…szkoda będzie. Są jesszcze Rajdy Samochodowe, na których nie ma takich problemów…no może poza jednym…Dolnośląski…tam jakaś pani skutecznie uniemożliwiła wydanie akredytacji. Zostawię to bez komentarza :). Poniżej mały reportaż z akcji wraz ze zdjęciem z moimi kolegi od foto 🙂

  • marczechaLuty 20, 2012 - 18:06

    Jak zwykle Mareczku piękne foto 🙂

  • GrzegorzLuty 26, 2012 - 16:02

    Fajne dynamiczne foty Marku. Impreza chyba się udała, jak widać po twarzach kolegów na wspólnych zdjęciach. Najciekawiej wygląda Majewski, nie wiedziałem, że On jest tak wielki. Pozdrawiam!